.

.

Трпезариска Маса Placemat Мат Ретро Винил Рекорд Coasters Чаша Носителот Подлога Кујнски Садови Пијат Влошки

Трпезариска Маса Placemat Мат Ретро Винил Рекорд Coasters Чаша Носителот Подлога Кујнски Садови Пијат Влошки

DEN 81.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Стил:
Европа
Бренд Име:
amazingdeal
Обликот:
Круг
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
кригла мат
Материјал:
Пластични

Стоката во категоријата