.

.

LOT70PCS Слободни Shippment Тело Накит-ЦРВЕНА/Црна Дрво Уво Приклучоци Уво Scretcher Tunnles Поставува Earlets 8мм-20mm

LOT70PCS Слободни Shippment Тело Накит-ЦРВЕНА/Црна Дрво Уво Приклучоци Уво Scretcher Tunnles Поставува Earlets 8мм-20mm

DEN 1127.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Скелетот
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Материјал:
Дрво
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
AWE003
боја:
погледнете фотографии
Накит Тип:
Телото Накит
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата