.

.

Врвен Квалитет на сопствени декоративни монети Животно медали Железо занаети трговија на Големо боја монети обичај евтини животни круг монети

Врвен Квалитет на сопствени декоративни монети Животно медали Железо занаети трговија на Големо боја монети обичај

DEN 12480.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тема:
Животните
Техника:
Насликани
Година:
2000-Тековно
Материјал:
Метал
Стил:
Народната Уметност
Регионален Функција:
Европа
is_customized:
Yes
Тип На Производ:
монета

Стоката во категоријата