.

.

shhworldsea Push-Тип Retainer за Тојота и за Lexus Браник Клип

shhworldsea Push-Тип Retainer за Тојота и за Lexus Браник Клип

DEN 1188.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Бренд Име:
shhworldsea
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
250g
Објектот Должина:
2cm
Име На Модел:
7565
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата