.

.

WIFI400 LPT100 WiFi Модул Мајка Одбор наменета за WiFi модул WIFI-LPT100 со USB да UART конектор, RELOAD копчето, ПРЕДВОДЕНА итн.

WIFI400 LPT100 WiFi Модул Мајка Одбор наменета за WiFi модул WIFI-LPT100 со USB да UART конектор, RELOAD копчето,

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Waveshare
Демо Одбор Тип:
Други
Број На Модел На:
WIFI400
Она што е одборот:
USB-за да UART конектор, RELOAD (вчитај пак, LED индикатори, копчето за РЕСЕТИРАЊЕ
Индикатори:
ЕНЕРГИЈА, ПОДГОТВЕНИ, ЛИНК, RXD, TXD, WPS
Исто така, работи како:
како да USB UART модул од страна конфигурација
RELOAD копчето:
моќност до, притиснете и држете го (>=3s), потоа отпуштете
Подготвен индикатор:
се пали кога WiFi модул ќе почне со работа успешно
Име На Модел:
WIFI400
Место на Потекло:
Кина

Стоката во категоријата