.

.

Бања Огледала 8 Инчен Круг Ѕид Огледало Табела Зголемена Огледала Шминка Козметички Златна Двојно Страна Месинг Огледало за Бања 728K

Бања Огледала 8 Инчен Круг Ѕид Огледало Табела Зголемена Огледала Шминка Козметички Златна Двојно Страна Месинг Огледало

DEN 1248.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Бања Огледала,Врамени Огледала
Стил:
Европа
Функција:
Зголемена,2-Лице
Рамка Материјал:
Метал
светлина:
Не Се Опремени Да Се
Бренд Име:
WANFAN
Материјал:
Бакар
Леќи Материјал:
Сребро.
Огледало Форма:
Круг
Број На Модел На:
728K
Големина:
8 inch
боја:
Злато заврши
Име:
Шминка Огледало

Стоката во категоријата