.

.

2 парчиња/многу PA66+Fiberglass 25мм/16mm FPV Слетување Пропадна Т-споеви Т Конектор + Следење на Број Sku:11272

2 парчиња/многу PA66+Fiberglass 25мм/16mm FPV Слетување Пропадна Т-споеви Т Конектор + Следење на Број Sku:11272

DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Бренд Име:
SHUAICHI
Материјал:
PA66+Fiberglass

Стоката во категоријата