.

.

BUHESHU 0.5 Вати 2.5 V Мини Соларни ќелии Поликристални Соларен Панел DIY Соларен Полнач Соларен Модул 58*70*3ММ Епоксидна 2 парчиња/многу

BUHESHU 0.5 Вати 2.5 V Мини Соларни ќелии Поликристални Соларен Панел DIY Соларен Полнач Соларен Модул 58*70*3ММ Епоксидна

DEN 132.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број на Панели:
1
Max. Моќност:
0.5 W
Количка За Соларен Панел:
No
Тип:
Соларен Панел
Флексибилни Соларни Панел:
No
Бренд Име:
BUHESHUI
Големина:
58*70*3MM
Номиналниот Капацитет:
NO
Број на Клетки:
10
is_customized:
Yes
Материјал:
Monocrystalline Силикон
Број На Модел На:
0.5 W

Стоката во категоријата