.

.

BF010 Мода дрвени печат дрво марки висок квалитет 4pcs/set 10*7.5*2cm

BF010 Мода дрвени печат дрво марки висок квалитет 4pcs/set 10*7.5*2cm

DEN 456.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво
Употреба:
Декорација
Тип:
Стандард Печат
Број На Модел На:
6650
Материјал:
Дрво
пакет големина:
10*7.5*2cm
Тежина:
100g
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Стоката во категоријата