.

.

НОВИ GT2252S 452187-5006S 14411-69T00 Турбополнач Турбо Турбина за Nissan Трговија Cabstar BD30TI,3.0 L 106HP

НОВИ GT2252S 452187-5006S 14411-69T00 Турбополнач Турбо Турбина за Nissan Трговија Cabstar BD30TI,3.0 L 106HP

DEN 6696.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Ширина:
22CM
Објектот Должина:
26CM
Производителот Дел Број:
452187-5006S;709693-5001S
Nissan Модел:
Cabstar
Земја/Регион на Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
14411-69T00, 14411-69T60
Материјал Тип:
Железо
Бренд Име:
Кралот Turbo
Другиот Дел Број:
Никој
Специјални Функции:
Никој
Cabstar-Година:
2008 година
Објектот Тежина:
8KG
Објектот Висина:
26CM
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Турбо Модел :
GT2252S
Апликацијата возило:
Nissan Трговија Cabstar 3.0 L
Примена на моторот:
BD30TI,3.0 L 106HP
Ладење тип:
Масло за подмачкување САМО
Гаранција:
12months

Стоката во категоријата