.

.

JIGU Лаптоп со Батерија За Acer Стремат 4732 4732Z 5732Z EMACHINE D525 D725 E-625 E525 E527 E625 E627 E725 За ПОРТАЛ NV52

JIGU Лаптоп со Батерија За Acer Стремат 4732 4732Z 5732Z EMACHINE D525 D725 E-625 E525 E527 E625 E627 E725 За ПОРТАЛ

DEN 384.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Капацитетот На Батеријата:
4400MAh, 5200MAh
Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Acer
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Број На Модел На:
5732Z
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
6 Клетки
Гаранција:
1 година
Батеријата Боја:
Црна
Батеријата клетки:
6 клетки Гранд Нов
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Клеточно ниво:
Одделение Мобилен
Уверение:
CE,FCC, RHOS
Состојба:
Сосема Нов, работи како Вистински Делови, 100% Компатибилен ОЕМ
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата