.

.

Оригиналниот NL8060BC31-01 12.1 Инчен TN LCD Панел се користи во Индустриски следи и лаптоп

Оригиналниот NL8060BC31-01 12.1 Инчен TN LCD Панел се користи во Индустриски следи и лаптоп

DEN 2160.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
NL8060BC31-01
Тип:
TFT
PN:
NL8060BC31-01
Панел Големина:
12.1 инчен
Резолуција:
800(RGB)*600 (VGA)

Стоката во категоријата