.

.

shhworldsea авто пластична стега авто клип и автомобилската пластични сврзувачки елементи лизгачот центар shield retainer за тојота

shhworldsea авто пластична стега авто клип и автомобилската пластични сврзувачки елементи лизгачот центар shield retainer

DEN 995.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Име На Модел:
7657
Бренд Име:
shhworldsea
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
250g
Објектот Должина:
2cm
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата