.

.

T0821N-T0826N T50 T59 Компатибилен Комбо чипови со копчето за ресетирање за Epson Перо Фото R270 R290 RX615 TX700 TX800 TX710W 5SETS

T0821N-T0826N T50 T59 Компатибилен Комбо чипови со копчето за ресетирање за Epson Перо Фото R270 R290 RX615 TX700

DEN 630.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Печатач
Бренд Име:
МАСТИЛО НАЧИН
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
за Epson T0821N

Стоката во категоријата