.

.

Висока Густина Пациентот Етикетата Облека Етикетата

Висока Густина Пациентот Етикетата Облека Етикетата

DEN 1632.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
1000, 2000
Тип На Производ:
облека labels
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
МИНИСТЕРСТВОТО за образование и наука-1508
Функција:
Мие,Еко-Пријателски
Етикета Вид:
Главната Lables
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Техника:
Извезена
ЦЕЛОСНО ПАЦИЕНТОТ ЕТИКЕТАТА :
Облека Етикетата
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата