.

.

Топла Продажба Bazin Riche Ткаенина Со Бисери Африкански Bazin Riche Getzner Ткаенина Со Чипка Блуза Везови Поставена Во Пурпурна Боја 1032

Топла Продажба Bazin Riche Ткаенина Со Бисери Африкански Bazin Riche Getzner Ткаенина Со Чипка Блуза Везови Поставена

DEN 1320.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
1032
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Ширина:
50/51
Декорација:
Монистра
Бренд Име:
kalume
Ткаенина Тип:
Чипка
is_customized:
Yes
боја:
како Слика

Стоката во категоријата