.

.

Географија на Јужна Африка Mural Позадина 3d во Европски стил дневна соба ТВ ѕид позадина 3D тапети за ѕидови

Географија на Јужна Африка Mural Позадина 3d во Европски стил дневна соба ТВ ѕид позадина 3D тапети за ѕидови

DEN 720.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Број На Модел На:
NF221
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава
Стил:
Класичен
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата