.

.

FSYLX H7 КРИЕШЕ адаптер сијалицата во држачот адаптер за Mazda3 М3 Автомобил H7 HID Xenon светла адаптер за ОПЕЛ H7 КРИЕШЕ носителот клип retainer

FSYLX H7 КРИЕШЕ адаптер сијалицата во држачот адаптер за Mazda3 М3 Автомобил H7 HID Xenon светла адаптер за ОПЕЛ H7

DEN 189.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Извори На Светло
Ксенон Светлина Модел:
H7
Wattage:
35W 55W 75W 100W
Температура На Боја:
6000K
Бренд Име:
FSYLX
Напон:
12V
Извор На Светлина:
Ксенон
Ксенон Светлина Тип:
Еден Xenon Светлина
Автомобил Марка:
за Mazda 6 / 3 новиот модел на Опел
Тип На Сијалица:
H7
Автомобил модел:
за Mazda 6 / 3 новиот модел на Опел
боја:
како слики
Автомобил Направи:
за Mazda 6 / 3 новиот модел на Опел
Модел:
H7 КРИЕШЕ Светилки Носителот адаптер за Mazda 3 6
Име:
H7 HID Xenon светилка носителот адаптер
чашката:
H7
Ксенон Светлина Модел:
H7 адаптер носители база за Mazda3 М3 нов модел
h7 криеше адаптер:
Се КРИЕШЕ Светилки Носителот адаптер за Mazda 3 6
HID Xenon адаптер држачот за сијалица:
за Mazda H7 КРИЕШЕ светлата сијалица
Автомобил Производител:
за Mazda за Опел
За Автомобил Светилка:
Ксенон HID Фарови

Стоката во категоријата