.

.

20 Поставува Бронза Магнетни Прилепува Торба Чанта Затворач Копчето,Шие-на магнетски затворач Метал Копчето Fastener Шиење Занает 18mm,M01540

20 Поставува Бронза Магнетни Прилепува Торба Чанта Затворач Копчето,Шие-на магнетски затворач Метал Копчето Fastener

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Магнетно,Без Никел
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Железо
Копчето Тип:
Snap Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
M01540

Стоката во категоријата