.

.

Висок квалитет DC12V 6W P21/5W BAY15D 1157 Авто Led Кочница Светлина,BAZ15D PY21/5W Led Паркинг Светлина Светилки бесплатен превозот 50pcs/многу

Висок квалитет DC12V 6W P21/5W BAY15D 1157 Авто Led Кочница Светлина,BAZ15D PY21/5W Led Паркинг Светлина Светилки

DEN 3792.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела
Wattage:
6w
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
сертификација:
CE,RoHS
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Модел:
SMD5050
Просечен Живот (часот):
100000
LED Чип Бренд:
Epistar
Број на LED Чип:
34 компјутери
Напон:
12VDC
Led Сијалица Тип:
Автомобил Сијалица
Бренд Име:
HCLi
Моќ Толеранција:
5%
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Должина:
N
Обликот:
R
База Тип:
1157

Стоката во категоријата