.

.

Врвен Квалитет на сопствени борба против воена акција монета морски медали АМЕРИКАНСКАТА Армија Занаети трговија на Големо обичај орел монети, медали

Врвен Квалитет на сопствени борба против воена акција монета морски медали АМЕРИКАНСКАТА Армија Занаети трговија на

DEN 15600.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тема:
Патриотизам
Година:
1960-1979
Техника:
Насликани
Материјал:
Метал
Стил:
Американски Стил
Регионален Функција:
Европа
is_customized:
Yes
Тип На Производ:
монета

Стоката во категоријата