.

.

Бања Огледала 8 Инчен Круг 2 Соочуваат 3 x Зголемена Огледала на Бања Виткање Шминка Огледало Месинг Бронза Ѕид Огледало 1308Q

Бања Огледала 8 Инчен Круг 2 Соочуваат 3 x Зголемена Огледала на Бања Виткање Шминка Огледало Месинг Бронза Ѕид Огледало

DEN 1107.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Бања Огледала,Врамени Огледала
Функција:
Зголемена,Dual Рака Се Прошири
Рамка Материјал:
Метал
светлина:
Не Се Опремени Да Се
Бренд Име:
WANFAN
Материјал:
Бакар
Стил:
Класичен
Леќи Материјал:
Сребро.
Огледало Форма:
Круг
Број На Модел На:
1308Q
Големина:
8 inch
боја:
Античкиот бронза заврши
Големина:
8 inch
Име:
Бања Огледала

Стоката во категоријата