.

.

Победникот WRG8008M4T4 Автоматско Мажите нов рачен часовник бесплатен превозот скелет сребрена боја види нерѓосувачки челик бенд најдобар подарок

Победникот WRG8008M4T4 Автоматско Мажите нов рачен часовник бесплатен превозот скелет сребрена боја види нерѓосувачки

DEN 768.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Злато
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Материјал:
Легура
Бренд Име:
Т-ПОБЕДНИК
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Dial Дијаметар:
40mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Затворач Тип:
Тока
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
21cm
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
14mm
Број На Модел На:
WRG8008M4T4
is_customized:
Yes
Кутии & Случаи Материјал:
Подарок кутија
Бендот Ширина:
20*18MM
Затворач Тип:
нерѓосувачки челик тока
Отпорност На Вода Длабочина:
1 М
Бендот Со:
20мм до 29mm
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Дувачкиот
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни

Стоката во категоријата