.

.

#ECTF-56.3 3 во 1 Рефлексивни Првенство, Големина: 56.3X27.2mm, Агол: 8 сте, на Чиста Површина, Материјали: Алуминиум, Одговара: КРИ XML

ECTF-56.3 3 во 1 Рефлексивни Првенство, Големина: 56.3X27.2mm, Агол: 8 сте, на Чиста Површина, Материјали: Алуминиум,

DEN 9000.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Употреба:
Оптички
Бренд Име:
Jarmay
Обликот:
Aspheric
Структура:
Plano-конкавна
Број На Модел На:
#ECTF-56.3
Материјал:
Пластични
боја:
Сребро.
Материјали:
Алуминиум
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата