.

.

Y. S. ТЕХНИКА FD055015LB 5V0.18A 5CM нови оригинални Wonsan 5015 50X50X15MM три линии зрачи фан

Y. S. ТЕХНИКА FD055015LB 5V0.18A 5CM нови оригинални Wonsan 5015 50X50X15MM три линии зрачи фан

DEN 912.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
nidec
Примена:
Процесор
Број На Модел На:
FD055015LB

Стоката во категоријата