.

.

10PCS BNC Женски Џек да се РКА Машки Приклучок Адаптер Директно Приклучок за видео надзор за Безбедност на Камера

10PCS BNC Женски Џек да се РКА Машки Приклучок Адаптер Директно Приклучок за видео надзор за Безбедност на Камера

DEN 168.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Приклучок Тип:
Никој
Тип На Објект:
Кабли
Број На Модел На:
TI-Б5
Големина:
--
Бренд Име:
PEGATAH

Стоката во категоријата