.

.

60pcs Слободни Shippment Тело Пирсинг Накит -Лажни Уво Tapers Проширувач Измамник Приклучоци 8мм

60pcs Слободни Shippment Тело Пирсинг Накит -Лажни Уво Tapers Проширувач Измамник Приклучоци 8мм

DEN 599.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Скелетот
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
AF1401
Накит Тип:
Телото Накит
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија
Накит Главен Материјал:
Акрилик, Смола, Lucite
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата