.

.

Бесплатен превозот 2 парчиња далечинско Учење код автоматска врата контролер со далечински контролер 12-36VDC/AC

Бесплатен превозот 2 парчиња далечинско Учење код автоматска врата контролер со далечински контролер 12-36VDC/AC

DEN 936.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
YOAA
Број На Модел На:
М-203E
Режим На Безбедност:
Успеат Безбедно
Ветер:
Никој
моќност:
AC/DC 12-36V
Статички параметри:
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата