.

.

Трговија на големо квалитет 10pcs совршен светла боја природни ној пердуви 16-18 инчи / 40-45 cm спектар на опции на бои. Свадба

Трговија на големо квалитет 10pcs совршен светла боја природни ној пердуви 16-18 инчи / 40-45 cm спектар на опции

DEN 517.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Шема:
Обоена
Бренд Име:
YY-tesco
Број На Модел На:
A21121222366600
Материјал:
ној пердув

Стоката во категоријата