.

.

WZSM НОВИ LCD Екран видео кабел за ACER Стремат 5635 5235 Кабел P/N DDOZR6LC000

WZSM НОВИ LCD Екран видео кабел за ACER Стремат 5635 5235 Кабел P/N DDOZR6LC000

DEN 189.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина на кабел:
Други
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
WZSM
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
DDOZR6LC000
Производи Статус:
Акции

Стоката во категоријата