.

.

Аргон заварување машина накит искра заварувач, 220V Накит заварување машина,златен ѓердан машина за правење

Аргон заварување машина накит искра заварувач, 220V Накит заварување машина,златен ѓердан машина за правење

DEN 5496.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Должина:
1inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
7kg
Производ Карактеристики:
Пулсот аргон со electrode заварување машина
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
1inch
Број На Модел На:
sr
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
заварување машина
Напон:
220V
Фреквенција:
50/60Hz
Ampere:
0.4 на
моќност:
400W
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Стоката во категоријата