.

.

SSEA трговија на Големо Нов лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за HP 2000 CQ58 G58 650 655 кулер фан FB7U DFS531205MCOT 686259-001

SSEA трговија на Големо Нов лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за HP 2000 CQ58 G58 650 655 кулер фан FB7U DFS531205MCOT

DEN 278.88

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пакет:
Yes
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Број На Модел На:
FB7U DFS531205MCOT 686259-001
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Бренд Име:
SSEA
Тип:
Еден Фанови

Стоката во категоријата