.

.

Цвет Покана Дијамант Mould_ DIY Транспарентен HuaJian Посебен Лепак Силиконски Калап

Цвет Покана Дијамант Mould_ DIY Транспарентен HuaJian Посебен Лепак Силиконски Калап

DEN 93.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Дијамант мувла А, Дијамант мувла Б, Дијамант мувла C, Дијамант мувла D
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
цвет покана
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Објектот Тежина:
0.02
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
bear01-02
Производ Карактеристики:
Мечка

Стоката во категоријата