.

.

KEXINT Оптички Влакна Печ Кабелот MPO OM3 Multimode Оптички Влакна OM3 atch Кабелот 3Meters

KEXINT Оптички Влакна Печ Кабелот MPO OM3 Multimode Оптички Влакна OM3 atch Кабелот 3Meters

DEN 1437.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Компатибилен:
HP,Foundry,Brocade,Mellanox,Mikrotik,Netgear,Alcatel-lucent,Juniper,Ubiquiti,Enterasys,Ericsson,Cisco,Dell Force10,Прилагодена Брендови,D-Link,Arista,Екстремни,TP-link,Intel,Транзиција Мрежи,Сојузниците,Linksys,Zyxel,IBM
Конектор тип:
Хибрид
Бренд Име:
KEXINT
Објектот Должина:
3m
Број На Модел На:
PC-MPO-12core-3m
MPO connector влакна:
MPO оптички конектори
MPO влакна кабел:
MPO patch кабли
MPO конектор за оптички влакна:
MPO печ кабелот
multimode patchcords:
MPO кабел склопови

Стоката во категоријата