.

.

се прилагодите кристал бела боја со цвет Фокс кас Валцер танго фудбалскиот натпревар ballroom ча ча танц облечи

се прилагодите кристал бела боја со цвет Фокс кас Валцер танго фудбалскиот натпревар ballroom ча ча танц облечи

DEN 8520.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
One Size
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Материјал:
Lycra,Најлон,Spandex,Полиестер
Пол:
жените, девојка
боја:
Бела
Танц Тип:
ballroom, валцер
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL
Sleeve:
Долг Ракав
Материјал:
lycra,spandex,polyster
е прилагодена?:
Yes

Стоката во категоријата