.

.

Бесплатен Превозот, 2.4 Ghz Безжична Камера РКА Видео Предавателот и Приемникот Комплет За Автомобил Rear View Camera и TFT Паркинг Следење

Бесплатен Превозот, 2.4 Ghz Безжична Камера РКА Видео Предавателот и Приемникот Комплет За Автомобил Rear View Camera

DEN 261.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Жица или Безжично:
Безжичната
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Додатоци
Бренд Име:
Huifei
Материјал Тип:
ABS

Стоката во категоријата