.

.

злато заварување машина накит заварување машина,искра накит заварување машина,мини електрични место заварувач,ѓердан машина за правење

злато заварување машина накит заварување машина,искра накит заварување машина,мини електрични место заварувач,ѓердан

DEN 2856.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Должина:
30inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Објектот Тежина:
6500 g
Производ Карактеристики:
warrantly 1 година
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
14inch
Објектот Ширина:
18inch
Број На Модел На:
wx82
Објектот Дијаметар:
18inch
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Стоката во категоријата