.

.

нова мода посочи пети глуждот чизми висок квалитет велур тенки потпетици чизми 2017 метални декорации жена чизми

нова мода посочи пети глуждот чизми висок квалитет велур тенки потпетици чизми 2017 метални декорации жена чизми

DEN 2064.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Горниот Материјал:
Микрофибер
Бренд Име:
attantou
Број На Модел На:
000
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Обвивка Материјал:
Синтетички
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
No
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Вратило Материјал:
Микрофибер
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Сезоната:
Пролет/Есен
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Стоката во категоријата