.

.

Дигитални Тешки Vulcanizer,Тешки Vulcanizer-Диск Изградба

Дигитални Тешки Vulcanizer,Тешки Vulcanizer-Диск Изградба

DEN 15336.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Должина:
35inch
Објектот Тежина:
41 g
Објектот Висина:
51inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Број На Модел На:
142
Објектот Ширина:
29inch
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема

Стоката во категоријата