.

.

Компатибилен за Mindray Masimo Модул 0010-30-42625 6 Pin Педијатрија Fingerclip Spo2 Сензор Oximetry Сензор Крв, Кислород Сонда 9ft

Компатибилен за Mindray Masimo Модул 0010-30-42625 6 Pin Педијатрија Fingerclip Spo2 Сензор Oximetry Сензор Крв, Кислород

DEN 642.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
SP0010b
is_customized:
Yes
Примена:
Пациентот Се Следи

Стоката во категоријата