.

.

Бесплатен Превозот во Светот 1pcs шпански Розова Бамбус Цвет Флорални Чипка Ткаенина со Tassel За Подарок Свадба Подароци за Гостите Mariage

Бесплатен Превозот во Светот 1pcs шпански Розова Бамбус Цвет Флорални Чипка Ткаенина со Tassel За Подарок Свадба Подароци

DEN 202.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Повод:
Шема:
Полна Боја
is_customized:
No
Бренд Име:
goodland
Број На Модел На:
HF0110
Материјал:
бамбус
Име:
Висок степен на чипка фан
Маска Материјал:
Висок степен на чипка
Ребра,' материјал:
бамбус
Големина на Должината:
22cm
отвори големина:
40cm
боја:
Бела
Тежина:
0.032KG
дизајн:
Чипка покрие & чипка работ
Употреба:
Партија, Свадба;Танцување;Подароци

Стоката во категоријата