.

.

N171127 , 10pcs Метални копчиња, прибор за облека DIY рачно изработени материјали , Одговараат на грб копчиња, мода украсни копчиња

N171127 , 10pcs Метални копчиња, прибор за облека DIY рачно изработени материјали , Одговараат на грб копчиња, мода

DEN 28.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 10mm, 12mm, 15mm, 18mm, 22mm, 25mm
Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Метал Тип:
Челик
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Број На Модел На:
N171127
Техника:
позлата
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Стил:
Месо тело
Декорација:
Никој

Стоката во категоријата