.

.

SSEA трговија на Големо Бренд Нови CPU Вентилатор за HP Compaq CQ56 CQ56z CQ62 CQ42 G62 CQ42 CQ42-100 CQ42-200 G4 G6 лаптоп ПРОЦЕСОР Вентилаторот за ладење

SSEA трговија на Големо Бренд Нови CPU Вентилатор за HP Compaq CQ56 CQ56z CQ62 CQ42 G62 CQ42 CQ42-100 CQ42-200 G4

DEN 186.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пакет:
Yes
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Бренд Име:
SSEA
Тип:
Еден Фанови
Број На Модел На:
CQ56 CQ56z CQ62 CQ42 G62 CQ42 CQ42-100 CQ42-200 G4 G6

Стоката во категоријата