.

.

бојата на чантата тонер прашок за HP Color Laserjet Pro MFP M170 M177fw M176 M176n M177 M153 CF350A CF351A CF352A CF353A ЗА HP 130A

бојата на чантата тонер прашок за HP Color Laserjet Pro MFP M170 M177fw M176 M176n M177 M153 CF350A CF351A CF352A

DEN 947.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
C, M, Y, Б.К.
Тип:
тонер во прав
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Компатибилен Бренд:
HP
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
M176 M176n M177 M153 CF350A CF351A CF352A CF353A ЗА HP 130A
Бренд Име:
INTERFIT
тип на производ за печатач/копир/MFP:
Одделение А тонер прашок компатибилен тонер прав,рефил тонер во прав
функција за печатење/Копир/MFP:
бојата на чантата тонер прашок за HP Color Laserjet Pro MFP M170 M177fw
бои/боја:
Црна/Магента/Синозелена/Жолта компатибилен нови тонер кертриџ тонер во прав
Страница принос/Page Капацитет по грама:
Б.К.-1300 CMY-1000 страници(25-30pages/грам) од 5% покриеност го оценувате
Печатач/Копир/MFP compatiblity Модел:
M176 M176n M177 M153 CF350A CF351A CF352A CF353A ЗА HP 130A
печатач/копир/MFP поврзани со индустријата:
M176 M176n M177 M153 CF350A CF351A CF352A CF353A ЗА HP 130A
тонер оптоварување и НДК пакување:
BKCMY-1000Grams/торба или фолија торба(neautral пакување )
НДК Сертификација:
ISO9001/ISO14001/UKAS/CNAS/MSDS/CO/CE/SGS/CQC
печатач/Копир/MFP/Photocopier модел:
M176 M176n M177 M153 CF350A CF351A CF352A CF353A ЗА HP 130A
тонер кертриџ модел /ОЕМ тонер код 1:
за HP CF350A/за HP CF351A/за HP CF352A/за HP CF353A/ЗА HP 130A

Стоката во категоријата