.

.

2x 1600 mAh Мобилен Телефон Батеријата+USB Ѕид Апарат за полнење За на HTC Desire HD G10 За Инспирира 4G Аце A9191 BD26100 T8788 Телефон Батерии

2x 1600 mAh Мобилен Телефон Батеријата+USB Ѕид Апарат за полнење За на HTC Desire HD G10 За Инспирира 4G Аце A9191

DEN 259.44

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
GOLDFOX
Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh):
1301mAh-1800mAh
Број На Модел На:
ZA008
Компатибилен Бренд:
HTC
боја:
Црна
Применлив модел:
За Desire HD, G10,ги Инспирира 4G,Аце,BD26100,A9191,T8788
Тип На Батерија:
Литиум-јонска батерија
Капацитетот На Батеријата:
1600 mAh
Напон:
3.7V
Бесплатен Превозот На Големо Топла Продажба:
Celular Bateria Висок Квалитет
Полначот големина:
9*5.5*3
Moblie Мобилен Телефон Батеријата Полнење:
Замена На Врвот Висок Квалитет

Стоката во категоријата