.

.

Топла продажба беж велур страна чипка-up висока пета чевли круг пети дебели потпетици жена чизми над колената јавањето чизми

Топла продажба беж велур страна чипка-up висока пета чевли круг пети дебели потпетици жена чизми над колената јавањето

DEN 2592.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Горниот Материјал:
Микрофибер
Бренд Име:
attantou
Број На Модел На:
001
Обвивка Материјал:
Синтетички
Insole Материјал:
Гума
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Вратило Материјал:
Микрофибер
Пета Тип:
Плоштад пета
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Име:
BERDECIA
Пол:
Жените
Кожа Стил:
Мека Кожа
Чевли Ширина:
M)
Декорација:
Cut-Испис
Процесот:
Лепило

Стоката во категоријата