.

.

Дома Декор Креативни Teapot Керамички Чад Backflow Темјан Кула Режач Носителот + 10 Конуси

Дома Декор Креативни Teapot Керамички Чад Backflow Темјан Кула Режач Носителот + 10 Конуси

DEN 816.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Темјан Режач
Апликацијата Област:
дневна соба
Производство:
Свеќа Ароматерапијата Печка
Естетската Функција:
Assuaging и Смирувачки
Број На Модел На:
001
Класификација:
Темјан База
Употреба:
Ладење
Приклучок Тип:
USB
Материјал:
Керамички
Бренд Име:
BearPaw

Стоката во категоријата