.

.

HK големина на прст прстен sizer прстен јамка за накит заложби Прст прстен алатка

HK големина на прст прстен sizer прстен јамка за накит заложби Прст прстен алатка

DEN 206.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Производ Карактеристики:
прстен sizer
Број На Модел На:
HK
Објектот Должина:
20inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Прстен Sizers
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
220g
Материјал:
Метал
Објектот Ширина:
6inch
Објектот Висина:
3inch
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Име:
смит
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.350kg (0.77lb.)
Пакет Големина:
20cm x 6cm x 3cm (7.87in x 2.36in x 1.18in)
.breadcrumb-layout {позиција:
во однос;z-означувач
:
//www.aliexpress.com/store/product/250w-mini-magnetic-tumbler-Drum-Pol

Стоката во категоријата