.

.

3pc neodymium блок магнети 40 x 10 x 4mm Супер Силен Ретки Земјата Permanet Магнет Моќен Блок Neodymium Магнети

3pc neodymium блок магнети 40 x 10 x 4mm Супер Силен Ретки Земјата Permanet Магнет Моќен Блок Neodymium Магнети

DEN 122.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Композитни:
NdFeB Магнет
Број На Модел На:
N35
Обликот:
блок
Примена:
Индустриски Магнет
Тип:
Постојано
Име на производ:
neodymium блок магнети
Максимална магнетна енергија на производот:
3.41 (КЈ/m3)
Материјал Одделение:
N35
густина:
7.5 (g/cm3)
работна температура(max):
80 степен centigrade
Серија:
силни магнетни
Боја:
Плоча со никел

Стоката во категоријата