.

.

бесплатен превозот накит видов рамка,Стоматолошки Видов Лак Прилагодливи, jewely изработка на алатки,дијамант за сечење рамка,злато сечење sawbow

бесплатен превозот накит видов рамка,Стоматолошки Видов Лак Прилагодливи, jewely изработка на алатки,дијамант за сечење

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Ширина:
1inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Објектот Должина:
1inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
1 g
Објектот Висина:
1inch
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата